UA
Зв'яжіться з нами

Клієнти

Нашим клієнтам, від стартапів до провідних світових компаній, ми надаємо постійний доступ до потрібних відомостей про ринок і повне маркетинговий супровід інвестиційної діяльності в сфері нерухомості.
Агротон

Один з великих виробників сільськогосподарської продукції в Україні.

Азовмаш

Це унікальний науково-виробничий комплекс з повним циклом - від генерації маркетингових і технічних ідей до їх втілення у виробництві.

Asters

Найбільша юридична фірма з глобальним присутністю. Успішно захищає інтереси клієнтів більш ніж 25 років

ДенДі Логістик

Приватний оператор залізничних перевезень.

Friendly cactus

Українська компанія, яка вже існує більше 5 років, успішно розробляє тільки власні казуальні мобільні ігри.

Rieker

Є рітейлером взуття та аксесуарів, який виробляє взуття і сумки для чоловіків і жінок приблизно для 9 000 незалежних рітейлерів, в основному в Європі.

GMK Center

Команда GMK Center формує єдиний простір для галузевого діалогу між експертами, бізнесом, представниками влади і всіма хто цікавиться промисловістю.

Львівська тютюнова фабрика

Підприємство тютюнової промисловості України.

Midland development Ukraine

Консалтингове девелопмент бюро пропонує проектний консалтинг, аудит будівельної документації та процесів, професійний підхід до реалізації і управління проектами в житловій, комерційної та офісної нерухомості, розробці та реалізації містобудівних концепцій.

DCH

Одна з найбільших і найбільш динамічно розвиваються українських бізнес-груп з 20-річною історією.

ITOCHU Corporation

Компанія надає своїм клієнтам продукти, а також може виступати в якості співінвестора.

Marriot International

Провідна компанія на ринку готельних послуг з приблизно 2800 готелями під маркою Marriott, розташованими в США і 66 інших країнах і територіях.

СМАРТ-НЕРУДПРОМ

Команія є провідним постачальником високоякісного відомого та прикордонного щебня на ринку України. Працює у сфері отримання нерудних та будівельних матеріалів; займається маркетингом, інвестиціями, довгостроковим бізнес-плануванням та підвищенням ефективності виробництва, а також реалізацією продукції підприємств нерудної промисловості.

Trouw Nutrition Ukraine

Компанія Trouw Nutrition є частиною корпорації Nutreco, глобального лідера у годівлі тварин та виробництві корму для риби. Якість та інновація, поєднані з соціально-екологічною відповідальністю є керівними принципами, які закарбовано у культурі корпорації Нутреко від етапу дослідження та закупівлі сировини до етапу виробництва продуктів та надання послуг у сфері сільськогосподарського виробництва та вирощування риби.

Dragon Capital

Українська інвестиційна компанія, надає послуги з брокерського обслуговування, інвестиційно-банківського супроводу, управління активами і прямих інвестицій для інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.

Quinn Properties Ukraine

Управляюча компанія, что спеціалізується на сдачі в оренду нежитлових приміщень під офіси, представництва компаний, магазини и т.д.

Alpari

Група Альпарі - це брокер з обміну валют, дорогоцінних металів і контрактів на різницю цін, який неодноразово стикався з неплатоспроможністю і труднощами регулювання.

Belka Games

Компанія створює соціальні та мобільні ігри, проекти високим ARPU і хорошим утриманням гравців.

Viciunai Group

Литовська міжнародна продовольча компанія, виробник напівфабрикатів з риби і море продуктів. Компанія експортує свою продукцію в країни східної, центральної європи і азії. Має у своєму розпорядженні шістьма фабриками, трьома в Литві, і по одній в Естонії, Росії та Іспанії. Штаб-квартира розташована в місті Каунас.

Altium

Компанія Altium або Altium Limited є одним з провідних розробників програмного забезпечення для проектування електронних пристроїв

Hyundai

Південнокорейська автомобілебудівна компанія. Найбільший автовиробник у країні і четвертий в світі.

Air Astana

Авіаперевізник з Республіки Казахстан, найбільша авіакомпанія країни, що виконує внутрішні і міжнародні регулярні рейси з аеропортів «Нур-Султан» і «Алмати».

ISIDA

Комплексна акушерсько-гінекологічна клініка, яка об'єднує стаціонар і три амбулаторно-поліклінічних центру. Клініки ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18-ти років.

MARVEL ITG

Українська група компаній, яка виробляє тютюнові вироби, які відповідають за високий стандарт якості. Компанія досягла статусу високотехнологічного національного виробника і є міжнародною пропозицією з розподілу на 2 континентах та 6 ринках.

Всі клієнти