UA
Зв'яжіться з нами

Бізнес центр Євразія

вул. Жилянська, 73-75
Показати на мапі
Оренда офісу
Особливості об'єкта
З терасою
Біля метро
Центральний діловий район
З ремонтом
Наземний і підземний паркінг

Бізнес центр Євразія розташований в діловому центрі Києва за адресою: вул. Жилянська, 73-75. Унікальна архітектура: фасад будівлі виконаний з червоної цегли і скла з використанням теплозберігаючих технологій, що забезпечує комфортні умови роботи в будь-який час року. Автоматизоване технічне оснащення, забезпечує безперебійну роботу бізнес центру при будь-яких навантаженнях. Шість високошвидкісних пасажирських ліфтів і два сервісних (пожежних) ліфта, виробництва фірми «Schindler» (Швейцарія), вантажопідйомністю до 1000 кг. Орендарям надаються приміщення площею від 300 до 3200 кв.м. Типи планування: відкриті і кабінетні. З вікон і терас будівлі відкриваються гарні краєвиди на столицю. Для орендарів в бізнес центрі представлена цілодобова охорона і розвинена внутрішня інфраструктура, яка включає банкомат

*
Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Університет

Коефіцієнт Бома - 1,1623

Площа типового поверху - 1184,9 - 3018,5 кв.м.

Висота приміщень - 3,6 - 4,8 м (від перекриття до перекриття)

Потужність електромереж - Електропостачання будівлі здійснюється від вбудованої четирехтрансформаторной підстанції 10 / 0,4 кВ потужністю 4х1000кВА, з сухими трансформаторами фірми «АВВ» (Німеччина), Харчування трансформаторної підстанції передбачено за чотирма кабельних лініях 10кВ від трьох незалежних джерел, включених в кільцеву схему міської мережі. На кожному поверсі розташовано по два ВРП.

Системи безпеки - Система відеоспостереження забезпечує цілодобовий режим відеоспостереження та охорони об'єкта і інтегрується в загальну систему охорони об'єкта. Застосована на об'єкті система санкціонованого доступу забезпечує безпеку за допомогою попередження несанкціонованого доступу на об'єкт і в режимні помещенія.Періметр будівлі, 1-го поверху і паркінгу охороняються 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Інтернет провайдери - ДАТА ГРУП, ВОЛЗ, Київстар (Голден Телеком), Комстар Україна, Фарлеп-Інвест, ЕМ АЙ АЙ ТІ, Інтер-телеком (Цифра), Космонова, Укртелеком, Канком.

Телекомунікації - У приміщенні телефонного вузла змонтований центральний крос будівлі (1500 пар KRONE) На кожному поверсі будівлі з 2 по 13 пов. встановлено по два 50-ти парних телефонних кросу

Системи центрального опалення - Теплопостачання та гаряче водопостачання будівлі забезпечується дахової газової котельнею на базі трьох водогрійних котлів «Vitoplex 100» потужністю 1120кВт кожен, і вертикальними ємнісними водонагрівачами «VITOCELL-V 100» виробництва фірми «Viessmann Werke GmbH & Co» (Німеччина). Котельня працює в автоматичному режимі. Циркуляція теплоносія забезпечується насосними групами виконаними на базі насосів фірми «GRUNDFOS» (Німеччина) .Для газопостачання котельні прокладено підземний і наземний газопровід середнього тиску. Як приладів опалення використовуються радіатори «Korado-Radik».

Системи вентиляції та кондиціонування - Вентиляція і кондиціонування. У будівлі встановлені 12 центральних припливно-витяжних систем вентиляції фірми «IV Product» з роторної утилізацією тепла. Для забезпечення індивідуальних температурних умов в кожному окремо взятому приміщенні встановлені фанкойли фірми «Daikin».

Наявність ліфтів - Вісім пасажирських ліфтів фірми «SСHINDLER» Німеччина (4 шт. - г / п 1000кг., 4 шт. - г / п 630кг.)

паркінг

Підземний дворівневий паркінг на 152 паркомісця, наземний на 50 паркомісць.

Доступ до будівлі - 24/7

Комунальні витрати, які підлягають сплаті - Електроенергія, тепло, вода і водовідведення, вивезення сміття, снігу

Термін договорів оренди - 36 міс

Зв'яжіться з нашим менеджером
Подібні об'єкти
Бізнес центр Horizon Park Business Center
Детальніше
Бізнес центр Prime
Детальніше
Бізнес центр Іллінський
Детальніше