UA
Зв'яжіться з нами

Бізнес центр Merx

вул. Лейпцизька, 15
Показати на мапі
Оренда офісу
Особливості об'єкта
Панорамні вікна
Прилеглий до центру район

Бізнес центр вул. Лейпцизька, 15 - оренда офісу в бізнес центрі класу А на Печерську, оренда офісу в районі насиченої ділової активності столиці.

Оренда офісу в професійному бізнес центрі, в пішохідній доступності станцій метро Печерська, Арсенальна. Бізнес центр на Лейпцизькому, 15- офісний центр, що відрізняється сучасними технологіями, використаними при будівництві комплексу: використання альтернативних джерел енергії (теплові насоси).

Засклений фасад будівлі забезпечений зовнішніми сонцезахисними жалюзі (рафштори), з центральним управлінням. Відкриття вікон здійснюється із застосуванням паралельно-відставних стулок (електричний привід), забезпечуючи комфортне провітрювання приміщень.

Вхідна група бізнес центру виконана в сучасному лаконічному стилі. Просторий місткий хол, зона ресепшн, ресторан, розташований на 1-му поверсі бізнес центру - Ви і ваші відвідувачі маєте можливість оцінити весь комплекс супутніх послуг бізнес центру. Приїхавши на автомобілі Ви можете потрапити в будівлю бізнес центру з місткого багаторівневого паркінгу не виходячи на вулицю.

Оренда офісу в бізнес центрі вул. Лейпцизька, 15 - сучасний офіс, професійне управління, вдале розташування вашого офісу в Печерському районі Києва.

Ділове оточення бізнес центру на вул. Лейпцігській, 15 доповнюється такими об'єктами як БЦ Сенатор (вул.Московська, 32), БЦ IQ (ул.Болсуновская, 13- 15), БЦ Carnegie Center, (Кловський узвіз, 7А), БЦ Парус (вул.Мечникова, 2), БЦ Гулівер (Спортивна площа, 1А).

*
Станція метро
Технічна інформація
Інша інформація
Арсенальна

Коефіцієнт Бома - 1,10

Площа типового поверху - 1650 кв.м

Висота приміщень - 3,6 м (від підлоги до підлоги)

Потужність електромереж - 4 МВт, два незалежних вводи від 2-х власних ТРП (4 трансформатора)

Системи безпеки - 24 годинна охорона, система відео спостереження, пожежної, охоронної сигналізації

Телекомунікації - Оптоволоконні лінії зв'язку

Системи центрального опалення - Власна газова котельня із застосуванням сучасних конденсаційних котлів

Системи вентиляції та кондиціонування - Система вентиляції - центральна припливно-витяжна з рекуперацією тепла, Система кондиціонування - центральна, VRV, трехтрубного з можливістю управління в кожному приміщенні

Наявність ліфтів 8

паркінг 325

Доступ до будівлі 24/7

Комунальні витрати, які підлягають сплаті Електроенергія, водопостачання, опалення

Термін договорів оренди від 12 місяців

План типового этажа

Площадь- 1650 кв.м

Зв'яжіться з нашим менеджером
Подібні об'єкти
Бізнес центр Horizon Park Business Center
Детальніше
Бізнес центр Prime
Детальніше
Бізнес центр Іллінський
Детальніше